Apartament prej 60m2 ne Durres

Shitet nga: A&D construksion 13 Dhj 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Durrës
shesim apartamente tek apollonia pallat i ri.me ashensor,ap variojne nga 60-100m2.1+1dhe2+1.pallati eshte ne vije te pare te rruges dhe ka nje pamje te bukur edhe nga deti.cmimet variojne dhe jane te diskutueshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim