Apartament prej 60-70 ne Durres shkembi kavajes

Shitet nga: dorian 08 Krr 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Durrës
A&D contruksion shet apartamente me cmime me konkuruese ne treg.
apartamentet variojne nga 60-70m2 1+1,pallati eshte i ri me ashensor dhe me punime shume cilesore. apartamentet jane me orientim nga lindja dhe perendimi.apartamenti nga perendimi shef edhe detin.pallati eshte afer hotel majestik,rruget jane te asfaltuara dhe te rregulluara me trotuar.cmimi varion nga 400 euro/m2 i diskutueshem ne varesi te pageses kesh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim