Apartament prej 58 m2 ne Durres

Shitet nga: sejbes 19 Gsh 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Durrës
Shitet apartament1+1, me siperfaqe 58 m2 , prane shkembit te kavajes , Durres. Apartamenti eshte I mobiluar me gjithcka te nevojshme dhe bashkekohore..me nje cmim okazion prej 480 e/m2. Vendodhja eshte mjaft e mire, ne krah te kompleksit xixa. Cmimi eshte I diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim