Apartament prej 54m2 ne Plazh , Hekurudha , Durr..

Shitet nga: Ethem 20 Maj 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Durrës
Apartamenti ndodhet ne plazh , Hekurudha , ne krah te Hotel Adriatikut . Apartamenti eshte ne vije te pare dhe me pamje nga Deti . Ka ballkon te shfrytezueshem dhe eshte i mobiluar .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim