Apartament prej 50 m2 ne Durres

Shitet nga: ermal sula 19 Nën 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Durrës
Apartamenti ndodhet ne Durres-plazh prane bankes IntesaSanpaolo( ish frigoriferi ) e kompletuar me mobilie italiane kati i katert me ashensor me hipotek dhe 40 meter nga bregu i detit cmimi 23000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim