Apartament prej 150 m2 ne Durres

Shitet nga: ledi23 31 Dhj 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

510 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Durrës
Shitet ose nderrohet Apartament ne durres te lagja 10 prane muzeut te deshmoreve.150 metra,2 dhoma gjumi 2 banjo,sogiorno,guzhine,2 koridore te medha dhe rreth e perqark me ballkone.apartamenti eshte i kompletuar me kushte shum te mira,si ashensor, kondicioner,panel diellor etj. cmimi 510 euro metri i diskutueshem.te interesuarit te telefonojne ne nr.0682259698.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim