Apartament prej 134 m2 ne Durres

Shitet nga: Kledian Cupi 13 Maj 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 134 m2
Komuna: Durrës
OKAZION
Shes Apartament 3+1 2 Banjo+2 Ballkone ne Plazh Durres
Siperfaqe totale eshte 134 m2 totalish I kompletuar apartamenti ka
3 dhoma te mobiluara,Kuzhine e kompletuar 1 sallon te madh +
2ballkone, 2 banjo me dritare.
Ka nje orientim shume te mire,duke u ndricuar gjate gjithe dites
nga drita natyrale
Apartamenti dipnonon te gjitha dokumentat perkatese, Hipoteke, dhe Certifikate Pronesie
Shitet per arsye Ekonomike
Cmimi: Super Okazion 57000 Euro
Adresa: Lagjia 13 plazh Durres perballe Romanes
Te interesuarit te kontaktojne ne :
Cel 0695578846 ose 0664004082.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim