Apartament prej 118 m2 ne Durres

Shitet nga: Mario 17 Maj 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 118 m2
Komuna: Durrës
Shes nje apartament ne durres lagja 1 ne vollga 118 metra katrore I kompletuat me pllaka dyer dritare dhe dere te blinduar dhe impjant gazi per ngrohje.Ndertime te reja.Kati i 12.Me dokumenta te rregullta.Ndrrohet me makin mercedes benz ML,E CLAS,CLS audi bmw te 2006-2008 +- diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim