Apartament prej 115m2 ne Durres

Shitet nga: alfonso 11 Jan 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Durrës
APARTAMENT 115 METRA KATROR Nè PLAZH HEKURUDHA.I KOMPLETUAR SIç E SHIHNI DHE Nè FOTO.KA 2 BANJO.SHTèPIA èSHTè Nè GJENDJE PERFEKTE.DRITA UJè 24 OR.550 € METRI KATROR.APARTAMENTI NDODHET Nè QENDèR Nè VEND SHUM Tè FAVORSHèM.Tè INTERESUARIT Tè KONTAKTOJNè 0698597773
POSHTè PALLATIT KAM DHE GARAZHDIN I CILI SHITET VEç 12.000 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim