Apartament prej 110m2 ne Durrës

Shitet nga: Artur Tahiri 09 Nën 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   350 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Durrës
Shitet ose jepet me qera ne Golem,Plazh,per arsye emigrimi,1 Hyrje ne kat te dyte mbi Dyqane.
Apartament me mundesi ndarje ne dy Hyrje,me dy Banjo dhe Ballkon rreth
200 metra nga Deti.
Cmimi eshte ne oferte me 350 Euro m2
Qeraja mujore eshte 150 Euro ne Muaj

TEL:Gjermani 00491736721242 ose shtepi 004976429204255.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim