Apartament ne durres

Shitet nga: Saimir 10 Dhj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Durrës
shes apartament ne durres lagja 18 tek shkolla fiskultures ne ane te rruges kati 6 shtepia jepet dhe me qera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim