Apartament ne durres

Shitet nga: remi 13 Gsh 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Durrës
apartamenti gjendet ne durres ne shkembin e kavajes me 1 dhom te ndenjes ,1 dhom gjumi , banjo , dhe nje tarrac
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim