Apartament ne Durres

Shitet nga: oneda kalaja 28 Tet 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Durrës
apartamenti ndodhet ne anen e plazhit ne vije dytesore. eshte i mobiluar ne menyre bashkoohore dhe ndodhet ne katin e trete te banimit.ka nje siperfaqe prej 67 m/katro r . cmimi eshte 35000 eur.o. nuk mungon asnje pajisje e brendshme. plus apartamentit,perfshire ne cmim ben pjese edhe bodrumi i apartamentot qe mun te perdoret per sendet e plazhit,karroca femijesh apo objekte te ndryshme qe nuk deshironi ti fusni ne apartament. kjo hapsir e vo apartamentitel eshte vetem juaja personale pervec apartamentit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim