Apartament ne Durres

Shitet nga: Geni 18 Nën 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Durrës
NE durres shkozet shiten apartamente 102 m2 ,,73 m2 ,,145 m2 Kati I tret dhe I pest banim 400€m2 mundesi nderrimi me tok ose makin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim