Apartament ne 107 m2 ne Durres

Shitet nga: West Towers 03 Dhj 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

72 225 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Durrës
Shitet apartament 2+1 ne Durres, Lagja nr.1 Currila. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje objekti te ri buze detit me orientim veri-lindje. Perbehet nga nje dhome ndenje, dy dhoma fjetje, dy tualete, dy ballkone. Ofron pamje me gjelberim nga Vila e Mbretit Zog dhe gjithashtu nje panorame fantastike te detit. Planimetria tregon nje organizim funksional te hapesires e cila mundeson ndricim dhe ventilim natyral. Cilesi shume e mire ndertimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim