Apartament me siperfaqe banimi 136 m2

Shitet nga: Eno 21 Nën 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

98 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: L.1, Rr. Taulantia, (Tek restorant 4-Stinet)
Sipërfaqe: 136 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Durrës
Shitet apartament me siperfaqe banimi 136 m2 (sipas certifikates se pronesise) me 3 dhoma, 2 banjo dhe sogiorno + kuzhine(plus 2 ballkone) kati I katert I banimit. Adresa L. 1, Rr. ‘Taulantia’, (prane restorant 4-Stinet). Apartamenti eshte me system ngrohje qendrore (kaldaje e cila punon me gaz), e pajisur me kondicioner ne cdo dhome. Instalime elektrike dhe hidraulike te reja, dyshemeje e te gjithe hapesires se banimit eshte e shtruar me mermer.

Apartamenti eshte ne nje lagje te qete (e vetmja ne ne Vollga), ka pamje nga deti dhe ne nje pozicion ku merr diell te bolshem gjate dites. Lokacioni eshte ideal pasi eshte praktikisht ne zemer te qytetit. Apartamenti ka te gjitha parametrat e nevojshme per nje jetese komode.

Cmimi orientues 98,000Euro lehte i negociueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim