Apartament me qira buze detit

Shitet nga: Anila 12 Krr 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Durrës
Apartamenti ka 2 dhoma gjumi,soxhiorno guzhine.2 ballkone me pamje nga deti,korridor banjo.Apartamenti eshte i mobiluar + kondicioner, frigorifer, lavatrice, TV HD, abonim digitalb etj.Pallati eshte ne vijen e pare te reres 20m nga deti. Uje i pishem 24 ore dhe ashensor. 4 krevate + 2 portativ. Sheslongje + cader.
Apartamenti ndodhet midis Shkembit te Kavajes dhe Golemit.
Muajt qershor dhe shtator 30€ nata.
Muajt korrik dhe gusht 50€ nata.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim