Apartament buze detit

Shitet nga: shtepi 16 Nën 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Durrës
shitet apartament buze detit,tek rrota e kuqe durres.pallati eshte i ndertuar ne bregun e pare dhe eshte totalisht i hipotekuar me gjithe dokumentacionet perkatese,pamja nga deti,gjithashtu disponojme dyqanet me pamje nga deti,te interesuarit mund te kontaktojne pa hezituar,faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim