Apartament 2+1 ne Durres

Shitet nga: Erald 13 Dhj 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Durrës
Shitet apartamenti ne Durres ne lagjen 13 plazh prane rrotes se kuqe tek supermarket Aldi. Apartamenti eshte 105 m2 ne katin e 3-te banimi 2 dhoma, kuzhine, 2 banjo, 2 ballkone, pjeserisht e kompletuar.
Shtepia eshte shume e mire dhe ne pallat te ndertuar me shume kujdes, ndertim cilesor.
Per cdo informacion te detajuar ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit...
Cmimi i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim