Apartament 2+1+BLK Kati 7, 110 m² 70.000 Euro

Shitet nga: Musa 28 Maj 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Durrës
Zona/Rruga : Shkembi i Kavajes

ADRESSA: Durres "Shkembi i Kavajes"
HAPESIRA: 110 m2 , i perbere nga nje dhome gjumi, sallon, ballkon si dhe nje verand (9m2 ME 5m2 ). Apartamenti eshte i mobiluar me se miri, eshte ne katin e 7 me pamje nga deti.
DOKUMENTACIONET: Te rregullta me hipotek si dhe me certifikat pronesie.
PER ME SHUME INFORMACIONE MUND TE KONTAKTONI
NE: CEL-0696472939
email:musa_zaloshnja@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim