Apartament 127 m2 ne Durres

Shitet nga: ERVIN 11 Nën 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 127 m2
Komuna: Durrës
Shes apartament me kuadratur 127m kati 7. apartamenti ka 2 dhoma gjumi 2 banjo, guzhine, ballkoni eshte 6m i gjate dhe 1.5 i gjere apartamenti ndodhet tek ish URT pallat i ri .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim