Apartament 1+1

Shitet nga: ILI 01 Qer 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Durrës
OFERTE APARTAMENTI SHITET PER ARSYJE SHPERNGULJE JASHT SHTETIT :
Shitet Apartament 1+1+banjo+ballkon e mobiluar,Kati 6.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te plazhit te Durrsit,pallati ndodhet mes Pistes se vogel dhe Pistes se Madhe.
Apartamenti eshte i mundshem per shpi banimi ose plazhi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim