Apartament 1+1 ne Durres

Shitet nga: Mailed 07 Nën 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Durrës
Shitet apartament 1+1 ne Durres. Lagja 12 rruga Marin Barleti, midis pallatit te sportit Ramazan Njala dhe Stadiumit. Siperfaqe banimi 60 m2, kati i 8, pallati eshte i pajisur me ahensor.
Apartamenti eshte i mobiluar, i kompletuar dhe nuk mungon pothuajse asgje.
Nese jeni te interesuar mund thju dergojm foto nepermjet adreses se emailit te ambjenteve te apartamentit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim