Apartament 1+1 afer Hotel Majestic "Shkembi Kava..

Shitet nga: Nino 09 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Durrës
Apartamenti eshte 62 metra katror
1+1+tualet+ballkon
apartamenti gjendet ne katin e 2 te pallatit
apartamenti eshte i Hipotekuar dhe me letra te rregullta
apartamenti eshte i kompletuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim