Apartament 1+1 Plazh-Golem, Durres.

Shitet nga: Joni 06 Krr 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Durrës
-Shitet Apartament 1+1+ aneks + banjo +2 ballkone ne Plazhin Golemit, kati i IV, prane Pishave te Buta, Rr. Ismail Qemali, ne drejtim te Hotel Grint, 100 m larg detit.
-Pamje e nje ballkoni nga deti dhe ballkoni tjeter nga rruga kryesore.
-Apartament i ri, i mobiluar. Ne gjendje te shkelqyer.
-I perdorur nga nje familje e vetme, jo turiste.
-I pajisur me cdo gje te nevojshme per te banuar normalisht si nje shtepi paresore ne qytet, deri ne detajet me te vogla.
-Izoluar nga zhumrat duke ofruar qetesine dhe shplodhjen e nevojshme gjate pushimeve .
* Cmimi i diskutueshem*.
-Per me teper kontaktoni ne Nr. e mesiperm.
-Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim