Apartament me qera ne Durres

Shitet nga: alban 14 Maj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Durrës
Kerkoi apartament 1+1 dhe ballkon, me qera per kohe te gjate. Preferohet rruga Taulantit por mund te jete edhe ndoj lagje tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim