Apartamen ne Durres

Shitet nga: GJERGJ 25 Shk 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Durrës
Shitet apartament ne Durres lgj. nr.1 Rr. Taulantia kati i 12 me pamje nga shetitorja me siperfaqe 240 m2,me certefikate pronesie.ky apartamente eshte i perbere nga 8 dhoma ,4 tualete dhe me 2 ballkone me pamje nga shetitorja, ky apartament eshte i arreduar. Per me teper informacion kontaktoni ne nr e meposhtem,,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim