Aparatament prej 105 m2 ne Durres

Shitet nga: arjan hysi 17 Sht 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Durrës
Shitet hyrja 2+1 sip 104m adresa sh kavajes 50 m nga buza e detit kati 3 me hipotek pranojm dhe marveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim