APARTAMENTE

Shitet nga: Flavjo 15 Tet 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Durrës
OKAZION!!!!
Shitet apartament KATI1 1+1+ 1banjo+ 2 ballkone ne Golem Durres ne krah te hotel Pamebes 70m larg nga bregdeti.
Kompleksi eshte i rrethuar, parkim i garantuar, ambient per femije. mirmbajtes lulesh dhe roje.
ARTAMENTEN MUND TE PERDOREN DHE PER TE JETUAR GJATE DIMRI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim