APARTAMENT

Shitet nga: DURRSI003 25 Qer 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Durrës
Zona/Rruga : HEKURRUDHA;PLAZH

SHTEPIA NDODHET MBRAPA KOMPLEKSIT ( FLORIDA ) PRAN PISTES ILIRIA

SHTEPIA ESHTE ME HIPOTEK DHE E MOBILIAR.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim