APARTAMENT NE MALIN E ROBIT 200 M LARG DETIT

Shitet nga: artur xhima 06 Dhj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Durrës
APARTMANET KATI 2 50 M
DHOME DHE GUZHINE
ME TAPI
ME KONDICIONER DHE ME TE GJITHA ORENDITE BRENDA E KOMPETUAR
CMIMI I ARSYESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim