APARTAMENT 1+1

Shitet nga: genti 25 Maj 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Durrës
apartament 1+1 i kompletuar me mobilje te reja ( kan shku 5 000 euro ) 52 metra , kati 4 , me ashendsor pallat shum i mbajtur dhe i ri :) uj non stop nga rrjeti ujsjells durres ,
adresa : tek florida ne plazh mbrapa bar restorant "Vila Lule "
cmimi 33 000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim