APP 68 m2 SUPER CMIM

Shitet nga: alban 26 Qer 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Durrës
Shitet apartament 68m2 me nje sallon/guzhin te madhe nje dhome gjumi nje ballkon dhe nje banjo + garazh. pjeserisht i mobiluar. shitet urgjent per arsye familjare. zoterojme dokumentacionin e rregullt me hipoteke . cmimi i app + garazh eshte 30.000 euro i diskutueshem. ndodhet vetem 70 m larg detit.... adr prane hotel "Dolce Vita" Golem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim