AP, 1+1 BANJO + BALLKON PAMJE NGA DETI TE BELVE..

Shitet nga: edi 09 Krr 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Durrës
Apartament te vila belvedere me pamje nga deti 1 dhome 1 kuzhine babjo dhe ballkon kati 3 me pamje nga deti. Apartamenti eshte i perfunduar pallat i ri gati per banim shitet okazion cmimi 400 euro m2
Tel 068 63 100 40
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim