Hapsire Reklamash ne Website

Shitet nga: Maturanti Shqiptar 22 Sht 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Maturanti Shqiptar eshte nje blog i cili u eshte dedikuar i teri Maturanteve, Studenteve dhe nxenesve shqiptare. Permbajtja kryesore e tij eshte shkollore, ku studentet gjejne gjithcka ju duhet per shkollen dhe mesimet. Blogu klikohet mbi 400 here ne dite, por mund te shkoje mbi 1500 ne dite te caktuara, sidomos ne periudhen shkollore. Nuk eshte se e publikojme ne ndonje vend, por vizitoret vijne direkt nga google.com, pasi eshte shume e populluar, dhe vizitoret vijne nga te gjtihe shtetet, sidomos nga shqipfolesit. Dhe koha qe nje vizitor qendron aty eshte me shume se 10 min mesatarja.

Blogu eshte ky: http://maturantishqiptar.blogspot.com/ por mund te kerkoni dhe ne google.com 'maturanti shqiptar'

Cmimi per reklame varjon nga 30 euro/muaj per vendosjen e reklamave ne header, deri ne 20-25 euro/muaj per vendosjen e reklamave anash. Na kontaktoni ne: maturantishqiptar@gmail.com

Per cdo informacion ju lutem mos hezitoni te na shkruani.

Ju faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim