Cakmak Ferrari Zippo

Shitet nga: Ferrari 19 Krr 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Durrës
Shes 3 cakmak Ferrari dhe 1 Zippo (ORIGJINAL)
Cakmaket Ferrari shiten nga 30€/cakmak
Cakmaku Zippo 35€.
Keto jan cmimet nqs blihen tek e tek,ndersa nqs i blini te gjithe jua jap me 100€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim