C.A.T cable detectet

Shitet nga: renis 22 Shk 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR   500 EUR

Komuna: Durrës
Perdoret per gjetjen e kabullave elekrik ,tubave te ujit ,linja nentoksore deri ne 3 m,perdoret para cdo lloje germimi ,per tu siguruar se nuk se nuk domton kabllo tuba ,paisja tregon me saktesi vendodhjen dhe drejtimin me ze
tel:0684762111 ose 0693789455
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim