Autocom e launch x431

Shitet nga: EDI 24 Jan 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Durrës
Shitet? Launch X431 Original iDiag Auto Diagnostikim Scanim makinash lidhet me bluetuth punon me tablet samsung galaxy n8000 dhe n8010 programi shkarkohet ne google play ne android. [x431] E re dhe pa perdorur shitet se kam nje tjeter kompiuter?
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim