Stock këmisha të bardha cilësore pambuku.

Shitet nga: Edi 01 Dhj 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për meshkuj
Shes stock këmisha cilësorë të bardha pambuk 97% dhe 3% elastan të përmasave të ndryshme, për informacion më të detajuara për sasi dhe çmim kontaktoni vetëm me telefon.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim