Fustan nuserie

Shitet nga: Tila 26 Nën 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për femra
Shes fustan nuserie vetem njeher I perdorur. I blere I ri ne itali. Fustani shoqerohet me vellon dhe zhuponin e ri.
Cmimi eshte I arsyeshem vetem gjysma e cmimit real te blerjes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim