Bilardo garlando

Shitet nga: agim Gjoshi 27 Nën 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Të tjera
Shesim bilardo dhe drita se bashku per 1,000 euro.
Jane te perdorme vetem 3 vjete .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim