2 bilardo italiane garlando

Shitet nga: bilardo 15 Nën 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Sport me top
2 bilardo italiane ne gjendje shume te mire pune...
bilardot jane te kompletuara me steka dhe me gure te rinj dhe ndricimin!!!
2200 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim