BERETTA PX-4 Storm

Shitet nga: Gerald 24 Nën 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shitet 1 - BERETTA PX-4 Storm e sapo ardhur nga USA pistolete hekri peshon rreth 1.5 kg me bombel Co2 qe mund te gjehen ne cdo dyqan armesh . 4.5 mm eshte me gogla dhe pellets , ka shpejtesi prej 450 fps dhe eshte e rezikshme si arme deri 250 m . Nuk eshte nje loder . Cmimi ne dyqane eshte 250-270 mije lek . Kush eshte i interesuar 0697781330 . Cmimi 60 Euro . Eshte shume e bukur :)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim