BERETTA PX-4 Storm 16

Shitet nga: Gerald 14 Nën 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shitet BERETTA PX-4 Storm 16 pistolete me Co2 eshte me gogla dhe pellets , ka shpejtesi prej 400 fps dhe eshte e rezikshme si arme . Nuk eshte nje loder . Cmimi ne internet eshte 200 $ dhe ne dyqane eshte 250-270 mije lek .

Kush eshte i interesuar 0697781330 . Cmimi 90 Euro
Vetem me persona me leje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim