Biciklete

Shitet nga: Beni 29 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Durrës
: Biçikleta
Bicikleta eshte ne gjendje prefekte dhe eshte shum shum komode... Me pak fial nuk ka nevoj per rreklam se e shifni dhe ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim