Biciklet

Shitet nga: pullumb 29 Krr 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Durrës
: Biçikleta
Champ bike e ardhur nga gjermania.. ne gjendje shum te mire.Gomat ndenjesia dhe ndrruesi i marsheve jane vendosur te reja.Cmimi 90 euro. I pa diskutueshem..Shitet per arsye mosperdorimi...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim