Biciklet Peerless

Shitet nga: serxho 02 Gsh 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Durrës
: Biçikleta
Bicikleta Peerless eshte nje biciklete e perdorur dhe e mbajtur mire. Kjo biciklete shitet per arsye mos perdorimi. Eshte perdorur vetem 3 muaj. Per ta ndrruar e ndroj me iphone 4,4s dhe samsung galaxy s3.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim