Gardelina

Shitet nga: Gen 30 Nën 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes 3 Gardelina meshkuj, dhe nje rrace Major rrace e madhe , i shes pasi dua te mbaj kanarina per momentin... ju flm per mirekuptimin .... jane te zbutura dhe te ushqyera mire , i shes sipas marreveshjes....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim