Falkua

Shitet nga: xhuljo 12 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shitet falkua i mesuar ne kushte shtepiake,gjysem e mesuar per gjuetin e rosave por mund te mbahet dhe per restorante
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim