"Racing pigeons" Pellumb Garash

Shitet nga: Andi 21 Tet 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Nuk di si ta pershkruaj thjesht di te them qe eshte shume i mire .
Ne qofte se ka ndo nje te apasionuar pas ketyre lloje pellumbash qe esht i zoti dhe di ta mbaje un mbaj nje cmim te arsyeshem . Ky pellumb ka ardhur nga Gjermania dhe esht i stervitur per gara .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim